OFERUJEMY KOMPLEKSOWE PROJEKTY WNĘTRZ

Nasza współpraca składa się z poszczególnych etapów, dzięki którym proces projektowania jest przejrzysty i zrozumiały dla obu stron.
Wyniki naszej pracy są konsultowane i akceptowane przez klienta po ukończeniu kolejnych stopni zaawansowania, co pozwala na efektywne osiągnięcie wspólnego celu.

Etap 1

Konsultacje z klientem

Zapoznanie się z Państwa oczekiwaniami w zakresie stylu, funkcji i materiałów, określenie budżetu inwestycji oraz ustalenie harmonogramu współpracy.

Etap 2

INWENTARYZACJA

Wykonanie przez nas pomiarów i dokumentacji fotograficznej inwestycji. W przypadku współpracy online lub obiektu na etapie budowy, bazujemy na rzutach przekazanych nam przez Klientów.

Etap 3

WSTĘPNA ARANŻACJA FUNKCJONALNO - UŻYTKOWA I MOODBOARD

Na tym etapie przygotowujemy rzut optymalnej aranżacji funkcjonalno- użytkowej wnętrza i przedstawiamy go Państwu do akceptacji. Opracowujemy również moodboard, czyli wizualne przedstawienie koncepcji projektowej w formie tablicy inspiracji. Zawieramy w niej zestawienia kolorystyczne, wybrane materiały i dekoracje, to co określi klimat wnętrza i przybliży Państwu nasz pomysł. 

Etap 4

WIZUALIZACJE 3D

Na podstawie zaakceptowanego rzutu aranżacji funkcjonalno- użytkowej oraz przygotowanej wcześniej tablicy inspiracji wykonujemy wizualizacje 3D. Realistyczna prezentacja przestrzeni pozwala Państwu na dokładne zapoznanie się z projektem oraz zobrazowanie efektu końcowego. 

Etap 5

PROJEKT WYKONAWCZY

Po zaakceptowaniu wizualizacji opracowujemy szczegółowy projekt wykonawczy, który obejmuje:

  •  ostateczne rzuty aranżacji funkcjonalno- użytkowej,
  •  rzuty z rozmieszczeniem punktów elektrycznych, hydraulicznych i sanitarnych,
  •  kłady ścian,
  •  widoki zabudów na wymiar,
  •  zestawienie powierzchni malarskich,
  •  zestawienie materiałów, mebli i elementów użytych w projekcie,
  •  kosztorys z propozycją dystrybutorów.

Etap 6

NADZÓR AUTORSKI NAD REALIZACJĄ

Na zlecenie Klienta prowadzimy nadzór autorski nad realizacją. Omawiamy projekt z ekipą wykończeniową, sprawdzamy zgodność wykonywanych prac z projektem podczas wizyt na budowie, wspólnie rozwiązujemy zaistniałe wątpliwości i odpowiadamy na pytania. Istnieje możliwość zrealizowania przez nas zamówień materiałów i  kontrolowania dostaw. 

Jesteś zainteresowany współpracą?

skorzystaj z formularza i napisz do nas!