Rewita, Gdańsk, 29 m2

Mieszkanie o powierzchni 29 m2 na osiedlu Rewita, Gdańsk. W projekcie postawiliśmy głównie na pozytywną moc kolorów, wplatając elementy późnego modernizmu takie jak obłe kształty i prosta forma.  We wnętrzu widoczne jest nawiązanie do Stoczni Gdańskiej - ceglany kolor mebli oraz motyw żurawi stoczniowych. Wzór kamiennego terazzo na blacie kuchennym oraz kolorowego w łazience wpływają na intensyfikację pozytywnych akcentów wnętrza. Zabawa kolorem widoczna jest również na ścianach - kilka barw zestawionych ze sobą w postaci namalowanych prostokątów i kwadratów. 

Sklejka to nadrzędny materiał we wnętrzu. Zabudowa kuchenna, okładzina za tv (wyk. Skamo), regał na książki (Skleia) , stół i stolik kawowy (Iker) oraz krzesło Finn (Fameg) posiadają wspólny motyw, dając nam element przewodni. 

 Inwestorom zależało na uzyskaniu ergonomii i komfortu na niewielkiej przestrzeni. Mieszkanie przeznaczone będzie zarówno na wynajem krótkoterminowy, jak i dla studenta. Kuchnia z pełnowymiarowymi sprzętami AGD, licznymi szafkami z miejscem do przechowywania. W sypialni duża szafa w zabudowie, miejsce do nauki oraz regał na książki. 

Udana współpraca z Inwestorami przyniosła zamierzony efekt - zadowolenie Klienta oraz oryginale i funkcjonalne wnętrze.

Jesteś zainteresowany współpracą?

skorzystaj z formularza i napisz do nas!